Börek Fırını Tamiri

Börek Fırını Tamiri Börek fırını geliştirmek için işini en iyi şekilde yapan ekibimizden destek alabilirsiniz. Börek fırını LPG ve Ng ile çalışabilir. Doğal gazlı börek, fırınının manyetik emniyet valfli bir musluğu vardır. Paslanmaz çelik bir gövdeye sahiptirler. Börek fırını onarımı için servis parçaları ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Doğal gaz dönüşümünden silindirlere kadar endüstriyel börek fırınlarının onarımında her zaman hizmetinizdeyiz. Elektrik ve gaz tiplerinde mevcut olan fırın, paslanmaz çelik bir ana gövdeye sahiptir.

Bazı gazlı fırın modellerinde gizli bir baca sistemi bulunurken, brülör üzerinde özel bir hava ayar kapağı vardır. Fırın böreği iki yıl garantilidir. Bir tamirci, bakım, kırık gazlı turta fırınını arayarak fırınınızı onarabilir ve bakımını yapabilirsiniz.

Börek Fırını Arızaları Nelerdir?

• Gaz kaçağı
• Düşen hava ayarları
• Gaz musluğu arızası
• Ham gaz atığı
• Brülör tıkanması
• Yanan duman

Endüstriyel fırınlar, ev fırınları ve diğer parçalar, gaz sızıntısına veya korozyon, deformasyon ve sıcaklık nedeniyle farklı korozyon fonksiyonlarına zarar verebilir.
Düzenli bakım için ve hasar görmemesi için yapmanız gereken tek şey bir börek teknik servisini aramaktır. Uzman ekibimiz tarafından evde mi yoksa kendi yerinde mi yapacağınız konusunda özenli ve titiz çalışmalarla cihazınızın performansını daha da artırabilirsiniz.

Fırını doğal gaza dönüştüren ana, önce bağlantıya dikkat etmelidir. Kötü bağlantılar, farklı gaz kaçağı ve risklere neden olur. Doğalgaz dönüşüm enjektörü montajı yapılmalıdır. Bu yeni enjektör kiti fırın markanız ve modelinizle uyumlu olmalıdır.

Uyumlu şırınga takılmaması, gelecekte daha fazla arızaya yol açacaktır. Bu nedenle, doğal gazın dönüşümünü yapacak olan soba markası ve modelini tanıyan teknik servis personeli için çok önemlidir.

Fırınınızdaki gaz dönüşüm sürecinde bir diğer önemli problem ise doğal gaz hortumu. Doğal gaz hortumu sağlam olmalıdır. Bağlantı yapıldıktan sonra kurulum işlemi gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir