Çay Ocağı Tamir Servisi

Çay Ocağı Tamir Servisi

Çay ocağı tamir servisi Türk kültüründe çay önemli bir yere sahiptir. Gün içinde canı sıkılan birçok kişi çay ocağına gitmektedir. Çok kalabalık olan bu yerlerde büyük çay ocakları kullanılmaktadır. Sürekli işlev gören çay Ocaklar farklı sebeplerden dolayı bozulabilmektedir. Bozulan çay ocağınız için profesyonel bir ekipten hizmet almalısınız. Çay ocaklarının genel problemi kazanında ki arızadan kaynaklanmaktadır.

Bilinçli şekilde kullanılmadığı için ocak kullanılmaz duruma gelmektedir. Çay ocağı sadece kullanıcı hatası olmayabilir, ürünün kendi kendine arızalanmasından dolayı da bozulabilmektedir. Çay ocağının sorunu ne olursa olsun tamir servisi çağırmak daha mantıklı olacaktır. Firmamız Ocak arıza verdiği andan itibaren servisimizi aramanızı önemle rica etmektedir. Çay ocağı firmamız servisi dâhil garanti süresi en az 2 yıldır. Piyasada güvenilir çay ocağı tamir servisi bulmak çok zordur. Çünkü tamir için orijinal parça kullanmamaktadır.

Firmamızın yetkili servisi bütün ocak tamirlerinde orijinal parça kullanmaktadır. Piyasada tamir servisleri yüksek fiyattan hizmet verdiği için çoğu kişi ürünü kendi tamir etmeye çalışmaktadır. Bu yüzden firmamız makul fiyattan tamir yapmaktadır. Firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Çay ocakları geniş kapasiteye sahip olduğu için hastane, otel, okul, büyük fabrika ve firmalarda Kullanım daha fazladır. Çay ocaklarının çay demleme kapasitesi yüksek olduğu için kullanımına çok dikkat etmelisiniz. Çay ocaklarının kazanını sık sık kontrol ederek kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

Çay Ocağının Bozulma Sebepleri

Çay ocağının periyodik bakımı düzenli olarak yapılmadığı için ariza verebilmektedir. Çay ocakları Termostat arizası, rezistans arizası, kireçlenmesi, elektrik tesisatından çıkan arızalar sebep olmaktadır. Arızanın çeşidine göre ocak garanti dâhiline görmektedir. Doğalgazlı çay ocaklarında ciddi sorunlara neden olabilir. Mutlaka çay ocağı tamir servisi‘ni aramalısınız. Alanında uzman teknik ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Firma çalışanlarımız çay ocaklarının tamirinde önce garanti belgesini görmek isteyecektir. Çünkü arızanın garanti kapsamına girmesi gerekmektedir. Eğer garanti belgesi yoksa ücretsiz servisten yararlanabilirsiniz. Çağ ocağınızın sürekli arıza vermemesi için bilindik, kaliteli ve markalı olanlarını kullanmalısınız. Ucuza diye çay ocağı almamalısınız. Bunun yerine sizler için en sağlıklı olanı tercih etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir