Doğalgazlı Döner Ocağı Tamiri

Doğalgazlı Döner Ocağı Tamiri Kırık döner ocağınızı, doğal gazlı döner ocağı tamir servisine başvurarak onarabilirsiniz. Bağış yapan döner fırın çeşitleri ve modelleri farklıdır. Teknik özelliklerde de farklı olabilir. Ancak, ne olursa olsun, belirli bir süre sonra düşük performans yaşayabilir ve döner fırında arıza oluşabilir. Bu durumda yapmanız gereken tek şey, gaz sobası tamirhanesine ulaşmak. Döner fırını daha uzun süre kullanmak istersen, döner doğal gaz fırınlarını koruyan ekibimiz, dikkatli çalışarak cihazınızın sorunlarını en hızlı şekilde çözecektir.

Döner Ocağında Oluşabilecek Arızalar

• Patlamalar radyan olarak meydana gelebilir. Bunun nedeni, gazın bir patlamaya neden olmayacak kadar açık olması nedeniyle gazın aşırı ısınması ve deformasyonu olabilir.
• Döner fırında bozulmuş gaz musluğu
• Radyan kablo bozulması
• Döner fırın bozulma direnci
• Termokupl değişiklikleri

Doğal döner ocaklarının iki aşamalı emniyetli gaz musluğu ile üretilmektedir. Bu ürünler aynı zamanda kontrolsüz söndürme radyanlarına ulaşan gazı kesmek için otomatik olarak devreye giren termokupllara sahiptir. Daha verimli olmayan kusurlu radyanlarımız için döner fırınları onarabilir ve bakımını yapabiliriz. Aynı zamanda, hasarlı gaz musluğunun değiştirilmesi deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Doğal gaz döner ocaklarının paslanmaz çelikten imal edilmiştir. İstenirse döner doğal gaz fırınları LPG’ye dönüştürülebilir. Enjektör değişimi dönüşüm için yapılmalıdır. Doğalgaz döner fırını değiştiren ustalarımızı arayarak hizmet alabilirsiniz.

Döner fırınların temizliği ve bakımı en az altı ayda bir yapılmalı, ayrıca normal günlük temizlik ve bakım yapılmalıdır. Döner fırınların periyodik bakımı için teknik servisimize başvurabilirsiniz. Cihazın günlük temizliği ılık sabunlu su ve yumuşak bir bezle yapılmalıdır.

Fırın yüzeyindeki aşınmayı ve çizilmeyi önlemek için, tuzlu ruhlar ve cif gibi maddeler kullanılmamalıdır. Basınçlı su ve buhar basıncı uygulanmamalıdır. Bir döner kebabında et pişirirken akan yağı toplayan yağ tepsisi her gün iyice temizlenmelidir. Döner fırını temizlerken, havalandırma deliklerine su dökülmediğinden emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir