Doğalgazlı Lokanta Ocak Servisi

Doğalgazlı lokanta ocak servisi ocaklarda meydana gelen arızaları ve belirli aralıklarla yapılması gereken bakımları yerine getirmek için deneyimli ekipleri ve kaliteli ekipmanlarıyla müşterilerine hizmet etmektedirler. Doğalgazlı ocakların bakımlarının diğer ocaklara göre daha hassas olduğunu bilen teknik servisler gerekli önlemleri alarak bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirirler. Biz de Avrupa ocak tamir servisi olarak doğalgazlı lokanta ocaklarınızı itina ve titizlikle gerekli bakım ve onarımlarını sağlıyor sonrasında oluşacak daha büyük arızaların ve istenmeyen durumların önüne geçiyoruz.

Genellikle ayaklı ya da set üstü ocak olarak bilinen doğalgazlı lokanta ocakları lokantalarda, otellerde, turistik mekânlarda, büyük işletmelerde kısacası toplu yemek yapılan her yerde kullanılan ocak tipleridir. Kullanım amacına ve kapasitesine bağlı olarak farklı ebatlarda ve büyüklerde üretilen lokanta ocakları Gazmer onaylı ve CE belgeli ve 2 yıl garantili ocaklardır.

Doğalgazlı Lokanta Ocağı Tamiri

Doğalgazlı lokanta ocaklarında gaz emniyet sistemi bulunmaktadır. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan bu ocaklar düzenli bakım ve temizliğinin yapılması durumunda uzun ömürlü ocaklardır. Fakat zamanında yapılmayan bakımlar, önemsenmeyen arızalar ve yeterli olmayan temizlik gibi nedenler ocakların arızalanmasına sebep olabilir. Arızalı doğalgazlı lokanta ocağınız varsa vakit kaybetmeden alanında uzman teknik servis ekibimizden gerekli yardımı alabilirsiniz.

Doğalgazdan LPG’ye, LPG’den ise Doğalgaza çevrilebilen lokanta ocaklarının dönüşüm işlemleri de tecrübeli teknik ekipler tarafından güvenle yapılmalıdır. Doğalgazlı ocaklarda en sık meydana gelen sorunların başında doğalgaz borusunun eğilmesi, ana gaz vanasının kapalı olması sebebiyle borulara gaz akışının olmaması ve yeterli temizliğin sağlanamamasından dolayı ocak gözlerinin tıkanması gibi sorunlar gelir. Siz de bu ve benzeri sorunları doğalgazlı lokanta ocağınızda yaşıyorsanız teknik servis ekibimizden gerekli bakım ve onarımlar için yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir