Radyanlı Döner Ocağı Tamiratı

Radyanlı Döner Ocağı Tamiratı denince akla gelen firmalardan olan firmamız, profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyar. Arızalanmış olan döner ocaklarının tamiratını yapan firmamız, vana değişimi, radyan değişimi, termokulp değişimi, bakır boru tamiri gibi pek çok hizmeti bünyesinde barındırmaktadır.

Günümüzde artık neredeyse her iki adımda bir karşımıza çıkan ve yemek kültürümüzde kendine önemli bir yer edinen yiyeceklerin başında dönerler gelmektedir. Döner ocaklarının harlı ateşinde pişmiş olan etin tadı bambaşka bir lezzettir. Ama uzun zaman boyunca bakım yaptırılmamış ve bozulduğunda servise değil de alternatif yollarla tamir ettirilmeye çalışılmış ocaklar, insanlara bu lezzeti vermezler. Böyle bir durum ile karşılaşıldığı zaman yapılacak olan ilk şey; tamir ve bakım için işin ehli döner ocağı servisi çağırmaktır.

Radyanlı Döner ocağı tamiri nasıl yapılır

Döner ocakları içinde en fazla arıza, radyanlı olan döner ocaklarının radyanlarında meydana gelmektedir. Bu ocağın üzerinde yer alan radyan, soğuk suyla temas ettiği zaman taşlarda çatlaklar oluşur. Bunun sonucu olarak da alev bölmeleri dengesiz şekilde yanmaya başlar. Radyanlı Döner Ocağı tamircileri genellikle bu arızanın ortadan kalkması için radyan değişimi önerir.

Radyanlı Döner ocağı tamiri servisi, döner ocağınız arıza yaptığında ya da bakıma ihtiyaç duyduğunuzda ilk başvuracağınız adrestir. Radyanlı döner ocağının tamir edilmesi gerektiği durumlarda, servisin ilk bakacağı yerler rezistanslar, radyanlar ve gaz musluklarıdır. Böylelikle ocağın tamiri için gelmiş olan alanında tecrübeli ve uzman kişi, radyanın değişip değişmeyeceği ve gaz musluğunun değiştirilmeye ihtiyacının olup olmadığını anlayacaktır.

Bunun yanı sıra rezistanslarda ve diğer önemli kısımlarda da bir sorun olup olmadığına bakılmalıdır. Tüm bunların dışında tamir ve bakım için gelmiş olan uzmanın döner ocağının beyninin, camının ve döner ocağı tuğlasının değişip değişmeyeceğine de karar vermesi gerekmektedir.

Radyanlı Döner Ocağı Tamiratı” te bir düşünce

  1. Pingback: Açık Alan Isıtma Sistemleri Bakım ve Onarımı - Avrupa Ocak Tamiri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir