Sanayi Tip Yer Ocakları Tamiri

Sanayi tip yer ocakları tamiri yapan teknik ekip ocaklarda meydana gelecek arızalar ve ihtiyaç duyulan bakımlar için hizmet vermektedir. Sanayi tipi yer ocakları elektrikli, doğalgazlı ve LPG’li olabilmektedir. Evinizde ya da iş yerinizde kullanabileceğiniz bu ocakları ihtiyaç doğrultusunda kullanım amacına uygun olarak tercih edebilirsiniz.

Sanayi tipi yer ocakları ne ile çalışıyor olursa olsun bu ocaklar 2 yıl garantili olmakta birlikte yedek parça bulundurma garantileri ise 15 yıldır. Arızalanan ya da bakım zamanı gelen sanayi tipi yer ocaklarınızı bakım ve tamir servisi ile iletişim kurarak gerekli yardımı alabilirsiniz. Gerekli bakım ve onarım hizmetini almak aşınan, bozulan ve eskiyen parçaların değiştirilmesini sağlar ve istenmeyen tehlikeli durumları engeller.

Sanayi Tip Yer Ocaklarının Arızaları

Sanayi tipi yer ocakları arasında en sık sorun yaratan konu musluk arızalarıdır. Oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilecek musluk arızalarının gaz kaçırıp kaçırmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. Hava ayarlarından kaynaklanan arızaların yanı sıra bağlantı aparatları arasında kaçaklar da çeşitli arızalar yaratarak ocağın verimli çalışmasını zorlaştırmaktadır. Bir başka bakım ve onarım gerektiren sorun ise ocağın isli bir şekilde yanmasıdır.

Sanayi Ocaklarının Bakım ve Onarımı

Sanayi ocaklarının bakım ve onarımı büyük bir titizlikle teknik servis ekiplerince yapılmalıdır. Bakım sırasında uzman ekip gerekirse parçaları değiştirmeli, onarım yapılması gereken durumlarda ise özenle tamir işini yapabilmelidir.

Gaz kaçıran tüplü sanayi ocaklarının tamiri için Avrupa ocak tamiri olarak tecrübeli ekimizle hizmetinizdeyiz. Aşırı ısınma sonucu parçalarda meydana gelen paslanma, aşınma ve erime gibi durumlarda riskli gaz kaçaklarına sebebiyet vermemek için teknik servis ekibimizden yardım alabilirsiniz. İşini titizlikle yapan ekibimiz, oluşabilecek zararları en aza indirmeyi hedeflemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir