Yemek Dinlendirme Ocağı Arıza Servisi

Yemek dinlendirme ocağı arıza servisi sayesinde güvenilir bir şekildeelektrikli yemek dinlendirme ocaklarının gerekli bakım ve onarımlarını yaptırabilirsiniz. Yemeklerin sıcak kalmasını sağlayan elektrikli benmariler endüstriyel yemek dinlendirme ocaklarıdır. Bakım ve onarımının belli aralıklarla ve uzman kişilerce yapılması gerekmektedir.

Yemek Dinlendirme Ocağı Özellikleri

Yemek dinlendirme ocaklarının elektrikli modellerinde bulunan termostat sayesinde ısı kontrolü yapan ocak yemeklerin sıcak kalmasını sağlamaktadır. Gövdesi paslanmaz çelik malzemeden yapılan bu ocaklar gerekli bakımları yapıldığı takdirde uzun ömürlü ocak çeşitleridir.

LPG ve doğalgaza da uyumlu olarak üretilen set üstü yemek dinlendirme ocakları tekli, ikili, üçlü, dörtlü ve beşli olarak üretilmiştir. Elektrikli ve hareketli olan modellerinde fren sistemi bulunmaktadır.

Yemek dinlendirme ocakları genellikle hizmet kapasitesinin fazla olduğu, lokantalarda, börekçilerde, yemekhanelerde, otellerde, fabrikalarda ve benzeri yerlerde yemeklerin sıcak kalması amacıyla kullanılır. Aynı zamanda servis işleminin de gerçekleştiği yemek dinlendirme ocağı endüstriyel mutfağın olmazsa olmazı haline gelmiştir.

Yemek Dinlendirme Ocağı Bakım Onarım ve Temizliği

Yemek dinlendirme ocağının temizliği ve bakımı belli aralıklarla mutlaka yapılmalıdır. Ocağın türüne göre temizlik işlemi yapılırken ocak elektrikli ise mutlaka ocak elektrikten çekilmelidir. Eğer gaz ile çalışan bir ocaksa ocağın gaz vanası kapatılmalıdır. Bu işlemlerin ardından temizlik aşaması titiz bir şekilde özenle yapılmalıdır. Yüzeyi çizmeyecek temizlik maddelerini kullanmak ise dikkat edilecek noktalardan birisidir.

Yemek dinlendirme ocağı bakımı için teknik ekibimizden yardım alabileceğiniz gibi arıza tamir işlemleri için de hizmetinizdeyiz. Karşılaştığınız rezistans arızaları, gaz kaçağı problemleri, musluk arızaları gibi sorunları özverili bir çalışma ile çözüyor, onarılmış ve eskisinden daha kullanışlı bir ocağı size sunuyoruz. Bakım ve onarım için tecrübeli ustalarımızdan kaliteli ve profesyonel bir yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir