Yer Ocağı Tamiri

Yer Ocağı Tamiri endüstriyel zemin deliği tamir delikleri, yüksek sıcaklıklarda çok yoğun çalışan ürünlerdir. Bu olduğunda, parçaların yıpranması ve zarar görmesi çok normaldir. Brülörler brülörleri kurum yanıklarını gösterebilir çünkü tam oturmamışlar veya gaz basıncı çok yüksek.

Daha hafif fırın musluklarına elektrik hasarı, toprak fırınlarında meydana gelebilecek arızalardan biridir. Fırın brülörü ayrıca zamanla tıkanma gösterebilir ve fırın gazı akışını etkileyebilir. Bu gibi durumlarda hemen çukur teknik servisini aramak gerekir.

Yer Ocağı Tamiri – Yer Ocağının Özellikleri Nelerdir

• Paslanmaz çelikten yapılmış zemin deliği.
• Brülörler tek, çift ve dörtlü brülörlerde mevcuttur.
• Elektrik, doğal gaz ve LPG modelleri mevcuttur.
• Delik açık yanabilir veya kapatılabilir. Açık ateşler yemek pişirmek için kullanılırken, kapalı olanlar genellikle bekletme veya dinlenme sobaları olarak kullanılır.
• Yüksek enerjili brülörlerdeki brülörler ve atmosferik brülörler. Soba manuel olarak veya kibritlerle yanar. Yani çakmak elektrik veya piezzo türüdür.

Endüstriyel elektrikli yer ocaklarında dökme demir plakalar bulunur. Üç aşamalı kontrol mekanizmasına sahiptir. Temizlemesi kolaydır. Yerde hücresel arabalarla ayakta kazılar da var. Endüstriyel zemin ocakları LPG ve Ng ile çalışır.

Bu, yüksek etkili döküm ve manyetik emniyet supabı muslukları ve paslanmaz çelik gövdeli vazgeçilmez mutfak gereçlerinden biridir. LPG ve doğalgaz ile uyumlu bir madeniniz varsa, yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek. İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet veriyoruz.

Yer Ocağı Temizliği Onarımı Nasıl Yapılmalıdır

Deliği temizlemeden önce, gaz bağlantısı kesilmelidir. Cihaz soğuduktan sonra, iç kısımlar ılık sabunlu bir bezle temizlenir ve tekrar ıslak bir bezle temizlenir. Deliğin dış yüzeyi, metale zarar vermeyecek bir malzeme ile temizlenmelidir. Endüstriyel temizlik maddeleri temizlik için en uygun ürünlerdir. Kullanım sıklığına bağlı olarak, en fazla 6 ay boyunca düzenli delik bakımı yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir